Novostavba pod Tatrami. 75 bytů / instalováno 445 infrapanelů Twiggy.

Vzhledem k umístění i situaci projektu, se investor rozhodl pro elektrické vytápění každého apartmánu zvlášť, v úvahu tak přicházelo pouze podlahové elektrické vytápění nebo elektrické přímotopy. Infrapanely Twiggy TG v luxusním designovém provedení a se stropní montáží, které dovolily nejen zachovat designový charakter a čistotu prostoru, ale také nabídly při velmi malých rozměrech maximální tepelný komfort, byly už od začátku mezi jasnými favority. Není překvapení, že volba investora padla nakonec po zhodnocení všech investic, provozních nákladů i benefitů, které jednotlivé metody vytápění koncovým uživatelům nabízí, na stropní infrapanely Twiggy TG. Investorem zvolené panely z řady Twiggy TG nyní dodávají návštěvníkům nejen výhody nejmodernějšího elektrického vytápění,ale i maximalní tepelnou pohodu v netradičním a luxusním rekreačním bydlení v srdci slovenské přírody.
Více informací naleznete zde: https://www.maladinovo.sk/

Typ infrapanelů/ počet Twiggy IG/ 445 kusů
Instalovaný výkon 264 kW
Investice včetně termostatů byt 2+1, cca 60 m2, 28.000 Kč
Regulace (řídící systém) Termostaty

Ukázky podobných realizací

Návrh řešení a cenová nabídka zdarma

Chcete s námi probrat Vaše představy o vytápění a získat nezávazný návrh řešení
včetně pořizovacích a provozních nákladů?

Kontaktujte naše
projektanty vytápění

Infrapanely PION IG®

Ing. Petr Sládek
Tel.: +420 602 712 020
E-mail: info@infraline.cz

Topná skla InfraGlass®

Ing. Zdeněk Císař
Tel.: +420 777 813 011
E-mail: info@infraline.cz

Co obsahuje návrh řešení?

Tepelná ztráta objektu vypočítaná na základě jeho technických vlastností je základním parametrem a nezbytnou součástí našeho návrhu řešení pro vytápění konkrétního objektu.

Na základě tepelné ztráty vypracujeme podrobný návrh potřebných infrapanelů pro jednotlivé místnosti objektu včetně detailní cenové nabídky. Na přání zákazníka může obsahovat i řešení ovládání topného systému.

Podle navrženého topného systému odhadneme průměrné roční náklady na vytápění. Tato hodnota vychází z obecných parametrů a má pouze informativní charakter.

Co potřebujeme znát pro správný výpočet?

Pro co nejpřesnější výpočet potřebujeme určit nejen nadmořskou výšku objektu, ale i jeho charakter, zda se jedná o objekt volně stojící nebo součást budovy. Zásadní jsou nejen informace jak je objekt nebo jednotlivé místnosti ochlazován z vnějšku ale také informace o všech (ne)vytápěných sousedících prostorech, nejen ze strany ale například i pod a nad nimi.

Základem pro výpočet je půdorys s rozměry a výška jednotlivých místností. Ideální variantou jsou stavební plány včetně řezu objektem, ale i ručně nakreslený plánek s uvedenou výškou místností je pro náš výpočet dostatečný.

Pro kvalitní výpočet také potřebujeme znát co nejvíce technických informací o objektu, které definují jeho tepelnou ztrátu. V první řadě je to skladba obvodových konstrukcí, zejména materiál a tloušťka stěn, detaily o použité izolaci objektu(i v případě, že se třeba při rekonstrukci plánuje), dále informace o materiálu a izolaci podlah a stropů a v neposlední řadě i informace o rozměrech a typu zasklení (dvojsklo, trojsklo) oken nebo dveří.

Zde můžete vyplnit formulář s poptávkou nebo dotazem
a my se Vám obratem ozveme

Informace pro rychlejší vyřízení poptávky / žádosti

Připojení dokumentů / ze souboru... Fota jpg / Plány PDF

Zde můžete připojit...

  • Půdorys s rozměry (klidně nakreslené i rukou)
  • Výšky jednotlivých místností. Když bude i řez objektem bude to super!
  • Skladbu obvodových konstrukcí (tloušťky a materiál stěn, stropu a podlah)
  • Rozměry oken nebo dveří. Dvojsklo nebo trojsklo?

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.